Wigilia 2017 pogoda nad morzem


Wigilia 2017 nad morzem

Nad morze na okres świąt wyjeżdża wiele osób, część podróżuje do rodzin, inni trafiają tu aby odpocząć i oddychać świeżym powietrzem. Turystyka w czasie Bożego Narodzenia każdego roku robi się coraz bardziej popularna. Z tego powodu na pewno warto sprawdzić jaka pogoda nad morzem zapowiadana jest przez synoptyków na 24 grudnia. Sprawdźmy prognozy dla kilku popularnych regionów nad Bałtykiem.

Gdańsk

Na sam początek zobaczmy prognozy na Wigilię zapowiadane dla Gdańska. Ma tu wcale nie być chłodno, ponieważ na 24 grudnia synoptycy prognozują w dzień około 5 stopni Celsjusza, a wieczorem i nocą spadek temperatury do 1 stopnia na plusie. Sam dzień ma być pochmurny i bez przejaśnień słońca, ale na szczęście nie wystąpią wtedy opady deszczu.

Ustka

Na 24 grudnia turystów nie powinno również zabraknąć w Ustce. W tym regionie na 24 grudnia synoptycy prognozują w dzień nawet do 6 stopni powyżej zera, jednak niebo będzie pochmurne i z całą pewnością nie wystąpią wtedy przejaśnienia słońca. Pogodę mogą nam również popsuć opady deszczu, które dla Ustki zapowiadane są w przelotnej formie. Wieczorem i nocą ma być ciepło, z temperaturą dochodzącą do 2 stopni Celsjusza.

Międzyzdroje

Miłe zaskoczenie przyniesie nam pogoda w Międzyzdrojach, gdzie słupki rtęci 24 grudnia mogą wskazywać nawet do 7 stopni na plusie. Jak na początek zimy to naprawdę ciepły dzień. Szkoda tylko, że w Międzyzdrojach nie pojawi się słońce, cały dzień ma być pochmurny i w dodatku z przelotnymi opadami deszczu. Wieczór oraz noc mają przynosić nawet 3 stopnie ciepła.

Świnoujście

Na koniec zostaje nam jeszcze Świnoujście, gdzie w ciągu dnia na 24 grudnia synoptycy zapowiadają aż 8 stopni ciepła! To chyba będzie rekord temperatury. Dzień ma być jednak pochmurny i bez przejaśnień słońca. Niestety, w tym regionie wybrzeża będą pojawiały się przelotne opady deszczu, a wieczorem i nocą na termometrach zobaczymy do 3 stopnie na plusie.

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce - czy Boże Narodzenie będzie śnieżne - sprawdź...
Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny - sprawdź...
Pogoda na Wigilię 2018

Pogoda na Wigilię 2018

Pogoda na Wigilię 2018: Jesteś ciekaw prognoz zapowiadanych na Wigilię 2018 roku, czyli na dzień i wieczór 24 grudnia? - sprawdź Więcej
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Styczeń również ma być miesiącem, który pod tym względem będzie pozostawiał naprawdę wiele do życzenia....
Pogoda na lato 2018

Pogoda na lato 2018

Pogoda na lato 2018: Sprawdź pogodę na lato 2018 w Polsce...
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Wigilia 2017 pogoda nad morzem?

zima-lato na Facebook'u