Sylwester 2017 pogoda


Sylwester 2017 – pogoda

Sylwester jest wyjątkowym dniem i wieczorem każdego roku, dlatego nie można wobec tej daty przejść obojętnie. Warto wiedzieć, jakie są prognozy zapowiadane na 31 grudnia i czy pogoda nas czymś pozytywnym zaskoczy. Liczy się to szczególnie dla tych osób, które pod gołym niebem mają pożegnać stary rok i nie chcą przy tym zbytnio przemarznąć. Nie ważne jaka pogoda pojawi się 31 grudnia, warto się ciepło ubrać na takie imprezy!

Temperatura powietrza – chyba najważniejsza sprawą przy prezentowaniu pogody na Sylwestra będzie przekazanie informacji o panującej wtedy za oknami temperaturze powietrza. otóż Sylwester jak na razie zapowiada się bardzo ciepłym i przyjemnym dniem. Na termometrach w zależności od regionu kraju będzie się wtedy pojawiało od -3 do 5 stopni Celsjusza. Najchłodniej ma być na południu, szczególnie górach, gdzie temperatura może spadać poniżej zera. ogółem jednak osoby bawiące się pod gołym niebem powinny być zadowolone z takiej pogody.

Nasłonecznienie – W Sylwestra w ciągu dnia może się pojawiać słońce w praktycznie całym kraju. Zachmurzenie będzie wtedy na ogół niewielkie, nie mając negatywnego wpływu na panującą na zewnątrz pogodę. Jedynie wieczorem ilość chmur może się zwiększać i lokalnie jest możliwe występowanie zamglenia. Na drogach tej nocy trzeba będzie uważać!

Opady deszczu – dobrą wiadomość mają synoptycy odnośnie opadów deszczu, te nie powinny się pojawiać w całym kraju. 31 grudnia nie wystąpi deszcz zarówno w dzień jak i w nocy. Wszyscy bawiący się poza domem mogą więc odetchnąć z ulgą.

Opady śniegu – wiele osób pragnie na Sylwestra choćby przelotnych opadów śniegu, ale przy tak wysokiej temperaturze powietrza będzie to niemożliwe. Synoptycy nie prognozują jeszcze śniegu, ale jeśli na Sylwestra planujesz wyjazd w góry to najprawdopodobniej tam opadów doświadczysz. Jeśli nie będzie padać w samego Sylwestra to śnie pewnie będzie tam już od jakiegoś czasu zalegał i w tym regionie kraju będzie się dało czuć na 31 grudnia zimową atmosferę.

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018

Pogoda na Boże Narodzenie 2018: Sprawdź pogodę na Boże Narodzenie 2018 w Polsce - czy Boże Narodzenie będzie śnieżne - sprawdź...
Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018

Pogoda na grudzień 2018: Sprawdź pogodę na grudzień 2018 w Polsce - czy grudzień będzie mroźny - sprawdź...
Pogoda na Wigilię 2018

Pogoda na Wigilię 2018

Pogoda na Wigilię 2018: Jesteś ciekaw prognoz zapowiadanych na Wigilię 2018 roku, czyli na dzień i wieczór 24 grudnia? - sprawdź Więcej
Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018: Styczeń również ma być miesiącem, który pod tym względem będzie pozostawiał naprawdę wiele do życzenia....
Pogoda na lato 2018

Pogoda na lato 2018

Pogoda na lato 2018: Sprawdź pogodę na lato 2018 w Polsce...
Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć:

Sprawdź pogodę w Twoim mieście:

Pogoda w Twoim mieście
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz
Częstochowa Gdańsk Gdynia
Gliwice Gorzów Wielkopolski Jarocin
Katowice Kielce Koszalin
Kraków Krynica-Zdrój Lublin
Łódź Nowy Sącz Olsztyn
Opole Poznań Przemyśl
Rzeszów Suwałki Szczecin
Tarnów Toruń Wrocław
Warszawa Zakopane

Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Sylwester 2017 pogoda?

zima-lato na Facebook'u